برای خرید محصولات زیستی لطفا از این لینک استفاده شود

محيط كشت، مواد و محلول‌هاي مورد نياز براي كشت سلول            رده های خاص تحقيقاتي                    رده های سلولی انسانی                    رده های سلولی جانوری

فهرست سلول های قابل ارائه و فروش به پژوهشگران و مراکز تحقیقاتی

"برای دانلود فایل اکسل اطلاعات کامل رده های سلولی و فهرست الفبایی اینجا کلیک کنید."

جهت سفارش رده سلولی اینجا کلیک کنید.

 
  زمان آماده سازي و تحويل نمونه بر حسب نوع رده سلولي حداقل دو هفته پس از ارسال  تصوير رسيد پرداخت و هماهنگي با بانك سلولي خواهد بود. لازم به ذكر است كه اين بازه زماني بر حسب نوع سلول متغير است و فرد سفارش دهنده بايد  طي اين مدت نيز آمادگي دريافت سلول را داشته باشد. در صورت تقاضاي هر گونه تغيير در زمان و نحوه تحويل سلول، متقاضي محترم بايد در هنگام سفارش،  تقاضاي خود را كتبا اعلام و با كارشناسان بانك هماهنگي لازم انجام پذيرد.
 
رده سلولی کشت داده شده در یک فلاسک کوچک (25 سانتی متر مربع) كه با محیط کشت کامل پر شده است، به همراه بروشور شرايط كشت و نگهداري سلول، تحویل داده می شود. چنانچه علاوه بر سلول نياز به محيط كشت مربوط به آن داريد، لطفا از قبل اعلام فرماييد.
 
 
متقاضیان محترم خدمات تخصصی مرکز اعم از اعضای هیات علمی ، دانشجویان ، دکتری ، کارشناسی ارشد و کارشناسی و ... که در خواست استفاده از تخفیف شبکه آزمایشگاه را دارند، خواهشمند است در فرم یا ایمیل ارسالی، درخواست استفاده از تخفیف را قید فرمایند.
متقاضیان محترم میتوانند جهت اطلاعات بیشتر به سایت labsnet.ir مراجعه و یا فایل راهنما را مطالعه نمایند.